درباره ما

درباره  ما

در حال حاضربحث داغ بلاک چین و ارزهای دیجیتال می‌تواند پتانسیل‌های فوق‌العاده‌ای مخصوصا برای کشور ایران داشته باشد. علاقه شدید ایرانیان به ارزهای دیجیتال و بلاک چین به همراه شرایط اقتصادی فعلی ایران، مکمل‌های خوبی برای حرکت کشور به سمت بلاک چین هستند.سایت شهربیت با هدف اطلاع رسانی و بالا بردن سطح آگاهی، آموزش، مشاوره وراهنمایی و برطرف کردن مشکلات افراد علا قه مند به این حوزه، راه اندازی شده است.

شهربیت یک سایت جوان و آینده محور است که توسط نیروی انسانی با انگیزه و متخصص ، اعتماد افراد را جلب و با سایت های دیگر در این حوزه رقابت کرده و جای خود را در بین مشتریان محکم کرده است. به همین دلیل روزانه با حجم بالایی از سفارشات روبه رو شده است.

سایت شهربیت مرجعی معتبر برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی است. اگر می خواهید خرید ارزهای خود را در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان انجام دهید، شهربیت می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

مشاوران شهربیت با استفاده از تخصص و تجربه خود سعی بر این دارند تا با راهنمایی و پشتیبانانی کامل مشتریان  مطابق با نیازها و شرایط آن ها به بهترین نحو، رضایت کاربران را که  اولین و مهم ترین هدف شهربیت است جلب کنند.

هم چنین در سایت شهربیت ثبت نام در سایت بسیار راحت و بدون پیچیدگی می باشد. علاوه بر خرید و فروش ارزهای دیجیتالی از آخرین اخبار، تحلیل ها، نوسانات بازار و بررسی تازه ترین رویداد ها با خبر شوید.

از مشخصاتی که سایت شهربیت را از دیگر سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتالی متمایز می کند می شود به برخورد متفاوت و  خدمات پس از فروش و پشتیبانی است که به هر مشتری اختصاص می دهد اشاره کرد.

شهربیت بر این باور است که این دانش و تکنولوژی نوظهور به غیر از بازار ارزهای رمزنگاری شده دارای ظرفیت‌های شگرفی در جهت کارآفرینی، رشد اقتصادی، حضور فعال در عرصه‌های جهانی می‌باشد.

رسالت شهربیت

۱- بروزترین مرجع اطلاع از اخبار و تحولات بازار ارزهای دیجیتال و بلاکچین

۲-ارائه مشاوره توسط کارشناسان و مشاوران با تجربه  و پیشنهاد بهترین راه حل در این زمینه

۳- تشریح و آموزش مفاهیم اساسی صنعت بلاکچین

۴- افزایش دانش و اطلاعات مردم عزیز میهنمان از این صنعت

۵- ابهام زدایی از انواع سرمایه گذاری و جلوگیری از کلاهبرداری های احتمالی

۶- ارائه بروزترین محتوای آموزشی به صورت متن و تصویری

۷- پاسخگویی و پشتیبانی به صورت آنلاین