شرایط خرید

قوانین و شرایط  ثبت نام و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

ثبت نام و ورود

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در سایت شهربیت برای ثبت نام برای ثبت نام در سایت بر روی دکمه (ثبت نام)  کلیک نمایید وارد صفحه ثبت نام می شوید.

رمز عبور از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد.

پس از تکمیل ثبت نام با نام کاربری و رمزعبور وارد سایت شوید .

پس از ورود به سایت گزینه های خرید و فروش برای کاربران فعال می شود که می توانید با کلیک بر روی خرید آنلاین در فهرست ارزهای دیجیتالی ، ارز مورد نظر خود را سفارش دهید.

هر کاربر با مشخصات خود فقط یکبار می تواند در سایت ثبت نام کند و در صورتی که بنا به هر دلیلی اکانت کاربری شخص بسته شد، کاربر نمی تواند مجددا با همان مشخصات در سایت ثبت نام کند.

تغییر نام کاربری پس از ثبت نام امکان پذیر نیست.

کاربران عزیز باید دقت کنند در هنگام ثبت نام مشخصات درخواستی را به درستی وارد کنند.

تصویر کارت ملی و کارت بانکی و سلفی همراه با کارت ملی باید واضح و خوانا باشد تا از طرف شهربیت تائید نهایی شود. هم چنین آپلود این تصاویر ضروری است.

ضرورت آپلود این تصاویر به دلیل محیطی امنی است که شهربیت برای کاربران در نظر گرفته است.

آدرس کیف پول یا ولت

کاربران گرامی، لطفا در هنگام وارد کردن آدرس ولت کاملا دقت کنید. شهربیت هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال ارز برعهده نمی گیرد و مسئولیت آن کاملا با خود کاربر است.

هم چنین انتخاب کیف پول مناسب بر عهده خود کاربران است .

شرایط خرید از شهربیت

کاربران برای خرید آنلاین از سایت شهربیت، حتما باید از همان حسابی استفاده کنند که  در زمان ثبت نام مشخصات آن را وارد کرده اند. درصورت مغایرت مشخصات حساب با حساب کاربر، سفارش لغو می شود.

سقف خرید از شهر بیت مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می باشد و برای خرید مبالغ بالای ۵۰۰ هزار تومان ثبت کردن دو کارت بانکی الزامی می باشد.

وارد کردن اطلاعات صحیح در هنگام خرید بر عهده خریدار می باشد و شهربیت هیچ  گونه مسئولیتی را در قبال اطلاعات اشتباه  نمی پذیرد.

کسب اطلاعات درباره نوسانات ارزهای دیجیتال در آینده بر عهده خود کاربر است و شهربیت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال این نوسانات بر عهده نمی گیرد.

در صورتی که کاربر خرید آنلاین خود را در ساعات غیر کاری انجام دهد و نوسانات ارز دیجیتال تا زمان ثبت سفارش محسوس باشد شهربیت وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش با کاربر مشورت کند .

کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه پولهای الکترونیک و از محل درآمدهای قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس یا حواله ندارد.

این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز اسکناس یا حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

زمان تائید ثبت نام : از ساعت ۹ تا ۲۴ حداکثر ۱ساعت

زمان انجام سفارشات : ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت بعد از ثبت نهایی

ساعات خرید آنلاین از سایت : از ساعت ۸ تا ۲۴ هر روزه حتی ایام تعطیل